İNEBOLU ORMAN İŞLETME'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ


Açıklama: İlçemizde 1,5 yıldır başarıyla görev yapan İnebolu Orman İşletme Müdürü Ayhan Kılıç Daday Orman İşletme Müdürü olarak atandı.
Kategori: İNEBOLU
Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2022
Geçerli Tarih: 30 Ocak 2023, 00:21
Site: Yeni İnebolu Gazetesi
URL: http://www.inebolugazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=1956


İlçemizde 1,5 yıldır başarıyla görev yapan İnebolu Orman İşletme Müdürü Ayhan Kılıç Daday Orman İşletme Müdürü olarak atandı.

İnebolu Orman İşletme Müdürlüğü görevini yürütürken Daday Orman İşletme Müdürü olarak atanan Ayhan Kılıç görevini Azmi Şenel’e devretti.

İnebolu Orman İşletme Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen devir teslim törenine Kastamonu Orman Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu, Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Er, Basın ve İletişim Şube Müdürü Turan Küçük katıldı.

Bursa İznik Orman İşletme Müdürlüğü görevini yürütürken İnebolu Orman İşletme Müdürü olarak atanan Azmi Şenel ilçemizdeki görevine başladı.

İnebolu Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Azmi Şenel, 1980 yılında Ardahan’da dünyaya geldi.

2002 yılında Artvin Orman Fakültesinden mezun oldu. 2009-2015 yılları arasında Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Gerede Orman İşletme Müdürlüğü Dörtdivan Orman İşletme Şefi, 2015-20018 yılları arasında Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü Karacabey ve Paşalar Orman İşletme Şeflikleri ile 2019-2020 yılları arasında Bilecik Orman İşletme Müdür Yardımcısı görevlerinde bulundu.

2021 yılından bu yana Bursa Orman Bölge Müdürlüğü İznik Orman İşletme Müdürü olarak görev yapan Azmi Şenel, İnebolu Orman İşletme Müdürlüğü görevine atandı.

Evli ve 2 kız, 1 erkek olmak üzere 3 çocuk babası olan Azmi Şenel’e görevinde başarılar dileriz.

İnebolu Orman İşletme Müdürü olarak 1,5 yıldır görev yapan Ayhan Kılıç’a hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılarının devamını temenni ederiz.