İnebolu Gündem Gazetesi
İNEBOLU KASTAMONU İLÇELER
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ YAPILDITarih 04 Kasım 2017, 19:14 Editör: Editör

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ YAPILDI

AK Parti İnebolu Gençlik Kolları 5. olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

Rıhtım Cafe'de gerçekleştirilen kongreye, AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi Ahmet Karaçalı, İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Kalafat, İnebolu İlçe Başkanı Mustafa Özay ve partililer katıldı.

AK Parti İnebolu Gençlik Kolları Başkanı Emrah Nalbant, kongrede yaptığı konuşmada, AK Parti'nin siyasi önderliğinde çok daha güzel bir geleceğe hep birlikte yürüyeceklerini belirterek, "Bugüne kadar ilçemiz için yapılan hizmetlere gençlik kolları olarak katkı sağlamaya çalıştık. Bundan sonra da davamız için ilk günkü aşkla biriz beraberiz. Bugünden sonra görev yapacak arkadaşlarımızla ilk günkü aşk ve heyecanla çalışacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Biz bugüne kadar birdik beraberdik, bundan sonra da AK Parti gençlik kolları olarak Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Hep birlikte daha güçlü bir Türk gençliği olacağız" dedi.

Tek liste ile yapılan seçimde AK Parti İnebolu Gençlik Kolları başkanlığına Emrah Nalbant yeniden seçilirken, yönetim kurulunda Burak Altun, Coşkun Saygı, Sefa Tunoğlu, Salim Şahin, Tahir Çayan, Hakan Delen, İsa Öz, İsa Saygıoğlu, Tarık Özer, Şule Kalender, Tuba Aksakal, Volkan Esecikoğlu, Serkan Gümüş, Fatih Aydın seçildi.  |  Bu haber 3808 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

İNEBOLU  KATEGORİSİNDEN HABERLER

AKSAKAL SEYAHAT, OTOBÜS YENİLEDİ

AKSAKAL SEYAHAT, OTOBÜS YENİLEDİ İlçemize 1958 yılından bu yana hizmet veren Aksakal Seyahat, filosundaki otobüslerden birini daha yeniledi.

ANILARLA İNEBOLU HİZMETİNDE BİR ÇINAR-2

ANILARLA İNEBOLU HİZMETİNDE BİR ÇINAR-2 "45 yıllık dostluğumuzda, bir gün bile incinmediğim, güler yüzlü, tatlı dilli, doğru sözlüdür. Vakarlı, kibar, ağır...

İNEBOLU'YA 20 DOKTOR ATANDI

İNEBOLU'YA 20 DOKTOR ATANDI Sağlık Bakanlığı'nın 88. Dönem Zorunlu Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kapsamında çekilen kura sonuçlarına göre İneb...

ANILARLA İNEBOLU HİZMETİNDE BİR ÇINAR-1

ANILARLA İNEBOLU HİZMETİNDE BİR ÇINAR-1 Unutmayacağız, unutturmayacağız dedik! İyi insanların, hayırseverlerin, topluma faydalı bireyler olup hizmet ede...

MİLLİ EĞİTİM CİVELEKOĞLU'NA EMANET

MİLLİ EĞİTİM CİVELEKOĞLU'NA EMANET İnebolu İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek) Müdürü Hakan Civelekoğlu, İlçe Milli Eğitim Müd...

TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ İNTİHAR ETTİ

TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ İNTİHAR ETTİ Doğanyurt ilçesine bağlı Düzağaç köyünde tıp fakültesi öğrencisi genç intihar etti.

BİR İNEBOLU SEVDALISI; İSMAİL AZİZ KARAHAN

BİR İNEBOLU SEVDALISI; İSMAİL AZİZ  KARAHAN Hani memleketine çivi çakanlar vardır ya... Bunu da sessiz sedasız yaparlar. Desinler diye değil.

YENİ BAŞHEKİM OP. DR. ANIL ORHAN OLDU

YENİ BAŞHEKİM OP. DR. ANIL ORHAN OLDU İnebolu Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Anıl Orhan atandı.

İNEBOLU'YA 20 DOKTOR ATANACAK

İNEBOLU'YA 20 DOKTOR ATANACAK Sağlık Bakanlığı, İnebolu Devlet Hastanesi'ne rekor sayıda doktor kadrosu açtı.

Basın İlan Kurumu


ANKET

Siteyi Nasıl Buldunuz?
Tüm Anketler

Tüm videolar

  HIRSIZLIK ANI KAMERAYA TAKILDI
 

HIRSIZLIK ANI KAMERA

İzlenme:25514

   
  Mustafa Gökhan Gülşen ile röportaj
 

Mustafa Gökhan Gülşe

İzlenme:14478

   
  İnebolu Pazarı
 

İnebolu Pazarı

İzlenme:30046

   
  İnebolu Tanıtım
 

İnebolu Tanıtım

İzlenme:18790

   

HAVA DURUMU

Yazar Girişi| Mail | Reklam ver

inebolugündem İnebolu Gündem Gazetesi
Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz.
- Altyapı: MyDesign