İnebolu Gündem Gazetesi
İNEBOLU KASTAMONU İLÇELER
AK PARTİ İL BAŞKANINDAN AÇIKLAMATarih 20 Aralık 2017, 17:45 Editör: Editör

AK PARTİ İL BAŞKANINDAN AÇIKLAMA

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Türkiye hedeflerine ulaşana dek, milletçe durmadan çalışıp üreteceklerini, güçlü Kastamonu ve güçlü Türkiye için çok çalışmaları gerektiğini söyledi.

Teşkilat olarak dün olduğu gibi, bugün ve yarın da toplumun bütün kademeleri içerisinde var olacaklarını dile getiren Ünlü; "2023 hedeflerimiz doğrultusunda; bizim yolumuz milletimizin yoludur. Türkiye Cumhuriyeti, hedeflerine ulaşana dek, millet olarak bize durmak yok. Çalışacağız ve üreteceğiz.

30 Aralık'ta Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ilimizde ağırlayacaklarını hatırlatan AK Parti İl Başkanı Ünlü, kongrenin Kastamonu'muza yakışır bir şekilde geçeceğine inandığını belirtti.

Ünlü açıklamasının devamında; "Biz Kastamonu’muz için neler yapabiliriz, bunları tüm detaylarıyla düşünmemiz lazım. Kongreden sonra bir plan program içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Kastamonu'muz için istenen yatırımlar ve hedefleri yakından takip edeceğiz" dedi.

Türkiye'nin içinde bulunduğu duruma dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Ünlü, yaşanan süreçte en büyük ihtiyacın birlik ve beraberlik olduğuna dikkat çekti. Türkiye'nin her zamankinden daha çok kenetlenmesi gerektiği belirten Ünlü; "Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın ortaya koyduğu yüreği, cesareti ve kararlılığı biz de sonuna kadar göstermeliyiz. Şehirler güçlü olursa, Türkiye güçlü olur. Kastamonu ili olarak; halkımızla kenetlenirsek, bir olursak, tek yumruk olursak Kastamonu güçlü olur. Her il kendi içinde bu birlikteliği kurmalı. İç ve dış mihraklara karşı ülkemiz, vatanımız için tek ses ve tek yürek olmalıyız" dedi.

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, kendisine bu görevi layık gören; "Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanı Sn.Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Genel Merkez Teşkilat Başkanı Sn.Mustafa Ataş’a, Bölge Koordinatörü Sn.Hacı Turan’a, İl Koordinatörü Sn.Hüseyin Devecioğlu’na, İl Milletvekillerimize, İl ve İlçe Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyelerimize, temayül yoklamasında desteklerini esirgemeyen tüm teşkilat mensuplarımıza, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza, halkımıza, göreve getirildikten sonra hayırlı olsun temennisinde bulunan herkese, hizmetlerinden dolayı önceki Başkan Sn. Av. Halil Uluay ve yönetim kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Üzerindeki sorumluluğun bilincinde olduğunu belirten Ünlü, gerçekleşecek kongre ile güçlü bir yönetim kurulu oluşturacağını, halkımızı kucaklayıcı bir yönetim anlayışı ile aldıkları hizmet bayrağını daha ileriye taşımak için gece gündüz çalışacaklarını ve Kastamonu'nun geleceği için var güçleriyle mücadele edeceklerini söyledi.  |  Bu haber 3730 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

İNEBOLU  KATEGORİSİNDEN HABERLER

COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNÜ OLMAYAN İNEBOLU !

COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNÜ OLMAYAN İNEBOLU ! Yöresel lezzetlerimize ve yerel tadlara güveniyor, bu ürünlerin ilçemize özgü metodlarla üretildiğini savunuyorsak,...

İNEBOLU VE KEÇİÖREN KARDEŞ BELEDİYE OLDU

İNEBOLU VE KEÇİÖREN KARDEŞ BELEDİYE OLDU İnebolu Belediyesi ile Ankara'nın Keçiören Belediyesi kardeş belediye oldu.

DAVUL TOZU İLE MİNARE GÖLGESİNİN ADRESİYDİ HÜSEYİN AVNİ

DAVUL TOZU İLE MİNARE GÖLGESİNİN ADRESİYDİ HÜSEYİN AVNİ Uzun boyu, iri yarı cüssesi, güleryüzü, tatlı dili O'nu tarif etmeye yeter aslında...

YAŞLILARIMIZI UNUTMAMALIYIZ

YAŞLILARIMIZI UNUTMAMALIYIZ Her insan diğerleriyle aynı yaşam döngülerinden geçer. Bebeklik, çocukluk, ergenlik, gençlik, yetişkinlik, yaşlılı...

KÖYLERİMİZDE GİDİŞAT İYİ DEĞİL

KÖYLERİMİZDE GİDİŞAT İYİ DEĞİL Geçtiğimiz günlerde bir sohbet ortamında hiçte iç açıcı olmayan bir istatistikle karşılaştım.

GAZETECİLER GÜNÜ

GAZETECİLER GÜNÜ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun..Çalışan Gazeteciler Günü, gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlan...

YAĞMUR, YOLLARI VURDU

YAĞMUR, YOLLARI VURDU İnebolu ve çevresinde etkili olan şiddetli yağışlar nedeniyle heyelanlar meydana geldi, yollar zarar gördü.

HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN !

HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN ! Hayal kurmak güzeldir...

YENİ MÜFTÜMÜZ GÖREVE BAŞLADI

YENİ MÜFTÜMÜZ GÖREVE BAŞLADI Bir süredir vekaletle yürütülen İnebolu İlçe Müftülüğüne, Tunceli'nin Pülümür İlçe Müftüsü Telat Ergin atandı. ...

Basın İlan Kurumu


ANKET

Siteyi Nasıl Buldunuz?
Tüm Anketler

Tüm videolar

  HIRSIZLIK ANI KAMERAYA TAKILDI
 

HIRSIZLIK ANI KAMERA

İzlenme:26814

   
  Mustafa Gökhan Gülşen ile röportaj
 

Mustafa Gökhan Gülşe

İzlenme:15364

   
  İnebolu Pazarı
 

İnebolu Pazarı

İzlenme:31610

   
  İnebolu Tanıtım
 

İnebolu Tanıtım

İzlenme:19864

   

HAVA DURUMU

Yazar Girişi| Mail | Reklam ver

inebolugündem İnebolu Gündem Gazetesi
Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz.
- Altyapı: MyDesign