İnebolu Gündem Gazetesi
İNEBOLU KASTAMONU İLÇELER
KGM'DEN İNEBOLU'YA SÜPER KAMYONTarih 05 Ocak 2018, 10:21 Editör: Editör

KGM'DEN İNEBOLU'YA SÜPER KAMYON

Karayolları Genel Müdürlüğünün Almanya'dan satın aldığı 2017 model 25 adet Mercedes marka 4x4 kamyondan 1'i İnebolu'ya gönderildi.

Karayolları 152. Şube Şefi Selçuk Kısmet'in döneminde İnebolu'ya kazandırılan araçlara bir yenisi daha eklendi. Kısmet'in talepleri doğrultusunda son iki yılda rotatif, yükleyici kepçe ve son olarak 2 greyderin ardından bu kez de 1 milyon 250 bin TL değerinde Mercedes marka 4x4 kamyon İnebolu Karayolları 152. Şube Şefliği bünyesine kazandırıldı.

YAZ-KIŞ HİZMET VERECEK

Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Almanya'dan satın aldığı kamyon kışın 4x4 özelliğiyle etkin kar ve buz mücadelesinin yanında yol süpürmeden ot temizliğine, levha ve oto korkuluk yıkamadan taşıma işlerine kadar bir çok işi yapabilecek.

KASTAMONU BÖLGE'DE TEK

Karayolları Şube Şefi Selçuk Kısmet'in Kastamonu'dan teslim aldığı sıfır kilometre Mercedes U530 marka kamyonun Euro 6 motor 300 beygir gücünde yarı otomatik vitesli olduğu bildirildi. Her tarafında sensörler bulunan kamyonun Kastamonu 15. Bölge Müdürlüğünde tek olduğu belirtildi.

İKİ SÜRÜCÜYE KURS VERİLDİ

İnebolu Karayolları Şube Şefliğinde görevli Atınç Köksalan ve Yurtsever Baykuşoğlu, yeni kamyonun özelliklerini kullanabilmek için Karayolları Genel Müdürlüğünde 3 gün eğitim gördü. Geçtiğimiz günlerde İnebolu'ya getirilen Mercedes kamyon Karayolları 152. Şube Şefliği'nin sorumluluk alanındaki yollarda hizmet vermeye başlayacak.


  |  Bu haber 4050 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

İNEBOLU  KATEGORİSİNDEN HABERLER

AKSAKAL SEYAHAT, OTOBÜS YENİLEDİ

AKSAKAL SEYAHAT, OTOBÜS YENİLEDİ İlçemize 1958 yılından bu yana hizmet veren Aksakal Seyahat, filosundaki otobüslerden birini daha yeniledi.

ANILARLA İNEBOLU HİZMETİNDE BİR ÇINAR-2

ANILARLA İNEBOLU HİZMETİNDE BİR ÇINAR-2 "45 yıllık dostluğumuzda, bir gün bile incinmediğim, güler yüzlü, tatlı dilli, doğru sözlüdür. Vakarlı, kibar, ağır...

İNEBOLU'YA 20 DOKTOR ATANDI

İNEBOLU'YA 20 DOKTOR ATANDI Sağlık Bakanlığı'nın 88. Dönem Zorunlu Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kapsamında çekilen kura sonuçlarına göre İneb...

ANILARLA İNEBOLU HİZMETİNDE BİR ÇINAR-1

ANILARLA İNEBOLU HİZMETİNDE BİR ÇINAR-1 Unutmayacağız, unutturmayacağız dedik! İyi insanların, hayırseverlerin, topluma faydalı bireyler olup hizmet ede...

MİLLİ EĞİTİM CİVELEKOĞLU'NA EMANET

MİLLİ EĞİTİM CİVELEKOĞLU'NA EMANET İnebolu İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek) Müdürü Hakan Civelekoğlu, İlçe Milli Eğitim Müd...

TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ İNTİHAR ETTİ

TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ İNTİHAR ETTİ Doğanyurt ilçesine bağlı Düzağaç köyünde tıp fakültesi öğrencisi genç intihar etti.

BİR İNEBOLU SEVDALISI; İSMAİL AZİZ KARAHAN

BİR İNEBOLU SEVDALISI; İSMAİL AZİZ  KARAHAN Hani memleketine çivi çakanlar vardır ya... Bunu da sessiz sedasız yaparlar. Desinler diye değil.

YENİ BAŞHEKİM OP. DR. ANIL ORHAN OLDU

YENİ BAŞHEKİM OP. DR. ANIL ORHAN OLDU İnebolu Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Anıl Orhan atandı.

İNEBOLU'YA 20 DOKTOR ATANACAK

İNEBOLU'YA 20 DOKTOR ATANACAK Sağlık Bakanlığı, İnebolu Devlet Hastanesi'ne rekor sayıda doktor kadrosu açtı.

Basın İlan Kurumu


ANKET

Siteyi Nasıl Buldunuz?
Tüm Anketler

Tüm videolar

  HIRSIZLIK ANI KAMERAYA TAKILDI
 

HIRSIZLIK ANI KAMERA

İzlenme:25514

   
  Mustafa Gökhan Gülşen ile röportaj
 

Mustafa Gökhan Gülşe

İzlenme:14478

   
  İnebolu Pazarı
 

İnebolu Pazarı

İzlenme:30046

   
  İnebolu Tanıtım
 

İnebolu Tanıtım

İzlenme:18790

   

HAVA DURUMU

Yazar Girişi| Mail | Reklam ver

inebolugündem İnebolu Gündem Gazetesi
Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz.
- Altyapı: MyDesign