İnebolu Gündem Gazetesi
İNEBOLU KASTAMONU İLÇELER
AHMET RÜZGAR'DAN BETON SANTRALİ YATIRIMITarih 06 Kasım 2020, 20:12 Editör: Editör

AHMET RÜZGAR'DAN BETON SANTRALİ YATIRIMI

İnebolu Belediyesi'nin ilçemizin ihtiyacı olan beton santrali kurulması için Musa Mahallesi Kurtköy mevkiindeki 3 bin 24 metrekare arsayı kiralama ihalesini hemşehrimiz işadamı Ahmet Rüzgar'ın sahibi olduğu Artok Grup şirketlerinden Tarihi Yarımada İnşaat Ltd. Şti. kazandı.

Belediye Encümeni tarafından 4 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilen ihaleye iki firma katıldı. Aylık 12 bin TL+KDV'den başlayan ihalede en yüksek teklifi 13 bin 500 TL+KDV ile Ahmet Rüzgar verdi. Ankara'dan katılan diğer firma ise ihaleden çekildi.

İHALE ONAYLANINCA KESİNLEŞECEK

Musa Mahallesi Kurtköy Mevkiinde bulunan 3 bin 24 metrekare arsanın beton santrali yapımı için 10 yıllığına kiralandığı ihale Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay'ın onaylamasıyla kesinleşmiş olacak.

BETON SANTRALİ KURULACAK

İşadamı Ahmet Rüzgar, ihalenin kesinleşmesinin ardından söz konusu arsaya beton santrali kurmak için çalışmalara başlayacaklarını söyledi. Arsa üzerine 90'lık santral kuracaklarını ve kurulacak santralin saatte 100 metreküp beton üreteceğini belirten Ahmet Rüzgar, 90'lık santral için ÇED raporu istenmediğini ifade etti.

TEK BETON'U AHMET RÜZGAR SATIN ALDI

İnebolu'da beton santrali kurmak için belediyeden arsa kiralayan Ahmet Rüzgar, Bozkurt ilçesinde faaliyet gösteren Tek Beton'u da satın aldığını açıkladı.

İnebolu ve Bozkurt'ta her iki santralin ayrı ayrı faaliyet göstereceğini belirten Ahmet Rüzgar'ın satın aldığı Tek Beton'da 90'lık santralin yanı sıra 6 mikser, 2 pompa, 3 çimento aracı, 2 tır, 2 kepçe ve 1 araç bulunduğu öğrenildi.  |  Bu haber 18654 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

İNEBOLU  KATEGORİSİNDEN HABERLER

ON BİR AYIN SULTANI RAMAZAN VE O’NUN TÂCI ORUÇ

ON BİR AYIN SULTANI RAMAZAN VE O’NUN TÂCI ORUÇ Rahmet, bereket, mağfiret ve arınma mevsimi Ramazan ayına bizleri ulaştıran Allah’a hamd olsun.

RAMAZAN'A HAZIRLANMAK

RAMAZAN'A HAZIRLANMAK 13 Nisan 2021 saat 01.30

ŞİFA AYI RAMAZAN'A GİRERKEN

ŞİFA AYI RAMAZAN'A GİRERKEN Mübarek ve faziletli bir ayın, Kur’an ve oruç ayının rahmet gölgesi üzerimize düşmüş bulunuyor.

HACI HASAN KURU

HACI HASAN KURU İnebolu'da bir döneme damgasını vuran, renkli bir kişilikti O...

MUTLULUĞU PAYLAŞMAK

MUTLULUĞU PAYLAŞMAK Geçtiğimiz hafta Cuma günü dağıtımı yapılıp okuyucuya ulaştırılan gazeteniz Yeni İnebolu'yu eline alıp "İKİ Y...

KUR'AN KURSU İÇİN ARSA BAĞIŞI

KUR'AN KURSU İÇİN ARSA BAĞIŞI Mevcut Kuran Kursu'nun fiziki şartlarının uygun olmaması nedeniyle İnebolu İlçe Müftüsü Telat Ergin'in yeni...

ÇÖP TOPLAMA İŞİNE 1 ŞOFÖR, 2 İŞÇİ ALINACAK

ÇÖP TOPLAMA İŞİNE 1 ŞOFÖR, 2 İŞÇİ ALINACAK İnebolu Köylere Hizmet Götürme Birliği, 9 ay süreyle çöp toplama işinde çalıştırılmak üzere İşkur aracılığıyla 1 şo...

İKİ YÜZ ELLİ'NCİ YAZI

İKİ YÜZ ELLİ'NCİ YAZI Rüyamda görsem inanmazdım...

100. YILA BÜYÜK HAZIRLIK

100. YILA BÜYÜK HAZIRLIK 9 Haziran Şeref ve Kahramanlık Günümüzün 100. yıl dönümü, oldukça zengin ve renkli etkinliklere sahne olacak.

Basın İlan Kurumu


ANKET

Siteyi Nasıl Buldunuz?
Tüm Anketler

Tüm videolar

  HIRSIZLIK ANI KAMERAYA TAKILDI
 

HIRSIZLIK ANI KAMERA

İzlenme:117642

   
  Mustafa Gökhan Gülşen ile röportaj
 

Mustafa Gökhan Gülşe

İzlenme:105518

   
  İnebolu Pazarı
 

İnebolu Pazarı

İzlenme:122920

   
  İnebolu Tanıtım
 

İnebolu Tanıtım

İzlenme:110228

   

HAVA DURUMU

Yazar Girişi| Mail | Reklam ver

inebolugündem İnebolu Gündem Gazetesi
Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz.
- Altyapı: MyDesign