İnebolu Gündem Gazetesi
İNEBOLU KASTAMONU İLÇELER
KASTAMONU GAZETECİLER DERNEĞİ'NDEN MAKAM ZİYARETLERİTarih 16 Eylül 2022, 10:30 Editör: Editör

KASTAMONU GAZETECİLER DERNEĞİ'NDEN MAKAM ZİYARETLERİ

Kastamonu basınının köklü kuruluşlarının bir araya gelerek kurduğu Kastamonu Gazeteciler Derneği’nin (KGD) yönetim kurulu üyeleri, makam ziyaretleri gerçekleştirdi.

KGD Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Sarı ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Vali Avni Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Vali Çakır’a KGD’nin kuruluş amacı, projeleri ve hedeflerinden bahseden KGD Başkanı İzzet Sarı, Kastamonu’da gazetecilerin bir araya gelerek oluşturduğu ikinci bir sivil toplum örgütünün ayrılık veya bölünme anlamına gelmediğini, aksine basın camiasının tek çatı altında birleştiğini vurguladı.

Vali Avni Çakır ise, ilimizin köklü basın kültürüne dikkat çekerek, Kastamonu Gazeteciler Derneği’nin tüm basın camiasına ve Kastamonu’ya hayırlı olmasını diledi.

KGD Yönetim Kurulu üyeleri ikinci ziyareti Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan’a gerçekleştirdi.

KGD Başkanı İzzet Sarı öncülüğünde Başsavcı Ceylan’ı makamında ziyaret eden dernek yöneticileri, bir buçuk ay önce ilimize atanan Ceylan’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Başkan İzzet Sarı’dan dernek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler alan Başsavcı Ceylan, yeni kurulan Kastamonu Gazeteciler Derneği’nin Kastamonu ve Kastamonu basınına hayırlı olmasını dileyerek, gazeteciler ve yargı mensuplarının yakın temas içinde bulunmalarının önemine dikkat çekti.

KGD Başkanı İzzet Sarı ve yönetim kurulu üyeleri dün de İl Jandarma Alay Komutanı Albay Zafer Özden’i makamında ziyaret etti.

Sarı’dan dernek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler alan Albay Özden, bir ay önce kurulan Kastamonu Gazeteciler Derneği’nin tüm basın mensuplarına hayırlı olmasını diledi.

Dernek yöneticileri ise geçtiğimiz ay ilimize atanan Özden’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Ziyaret sırasında ayrıca Albay Zafer Özden’e Kastamonulu 33 şair ve yazarın eserlerinin yer aldığı KASYOT kitabı ile Dernek Başkanı İzzet Sarı’nın “İstiklal Yolu” kitabı hediye edildi.  |  Bu haber 730 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

İNEBOLU  KATEGORİSİNDEN HABERLER

BİZ VE ÇEŞMELERİMİZ

BİZ VE ÇEŞMELERİMİZ Geçen hafta ulusal bir televizyon kanalının reklam aralığında Türkiye’den bir sivil toplum kuruluşunun Afrika’nın ç...

İNCE İNEBOLU ŞİRKETİNDEN TAŞKÖPRÜ'YE DEV YATIRIM

İNCE İNEBOLU ŞİRKETİNDEN TAŞKÖPRÜ'YE DEV YATIRIM Denizcilik sektörünün duayenlerinden Türkiye Armatörler Birliği Başkanı İnebolu Evrenyeli hemşehrimiz Bedri İnce’ni...

YİNE HABERDAR EDİLMEDİK VESSELAM

YİNE HABERDAR EDİLMEDİK VESSELAM 2. Geleneksel Orhan Şaik Gökyay şiir okuma yarışması varmış!

RIFAT HİSARCIKLIOĞLU'DAN İNEBOLU'YA SELAM...

RIFAT HİSARCIKLIOĞLU'DAN İNEBOLU'YA SELAM... 23 Kasım Çarşamba sabahı erken saatte yollara düştük...

DÜNYADAN CENNET'E LAYIK BİR KÖŞE: İNEBOLU

DÜNYADAN CENNET'E LAYIK BİR KÖŞE: İNEBOLU Yeryüzünün belki de ender sayılabilecek güzellikte yerlerinden birisi Kastamonu ve civar ilçeleridir. İnsanları da ...

İNEBOLU'DA GETİRE GÖTÜR DERLER

İNEBOLU'DA GETİRE GÖTÜR DERLER 1982 yılı Çankırı Ziraat Meslek Lisesini kazanıp, İnebolu dışına çıktığım ilk tarih olarak hafızamda yer etmiş...

İYİ PARTİ'DE AHMET N.ÇELEBİ GÜVEN TAZELEDİ

İYİ PARTİ'DE AHMET N.ÇELEBİ GÜVEN TAZELEDİ İYİ Parti İnebolu olağan ilçe kongresi gerçekleştirildi. Kongreye tek aday olarak katılan Ahmet Nuri Çelebi güven t...

BİR ANI, BİR TEFEKKÜR!

BİR ANI, BİR TEFEKKÜR! Geçen hafta bayisi bulunduğumuz bölge müdür koordinatörümüz İbrahim Bey sağ olsunlar ziyaretimize ilçemize İnebolu’...

BELEDİYE MEZBAHASINA ISO SERTİFİKASI VERİLDİ

BELEDİYE MEZBAHASINA ISO SERTİFİKASI VERİLDİ İnebolu Belediyesi tarafından hizmete sunulan mezbahaya ISO Sertifikası verildi.

Basın İlan Kurumu


ANKET

Siteyi Nasıl Buldunuz?
Tüm Anketler

Tüm videolar

  HIRSIZLIK ANI KAMERAYA TAKILDI
 

HIRSIZLIK ANI KAMERA

İzlenme:122470

   
  Mustafa Gökhan Gülşen ile röportaj
 

Mustafa Gökhan Gülşe

İzlenme:108558

   
  İnebolu Pazarı
 

İnebolu Pazarı

İzlenme:126882

   
  İnebolu Tanıtım
 

İnebolu Tanıtım

İzlenme:113650

   

HAVA DURUMU

Yazar Girişi| Mail | Reklam ver

inebolugündem İnebolu Gündem Gazetesi
Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz.
- Altyapı: MyDesign