İnebolu Gündem Gazetesi
İNEBOLU KASTAMONU İLÇELER
KEÇİÖREN'E 'KARDEŞ BELEDİYE' ZİYARETİTarih 22 Şubat 2020, 22:38 Editör: Editör

KEÇİÖREN'E 'KARDEŞ BELEDİYE' ZİYARETİ

AK Parti Genel Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen "Kardeş Şehirler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"nda kardeş şehir olarak belirlenen İnebolu Belediyesi ve Keçiören Belediyesi arasında ilk temas gerçekleşti.

İnebolu Belediye Meclisi toplantısında Ankara'nın Keçiören Belediyesi ile kardeş belediye projesi görüşülerek kabul edildi.

Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Meclis kararının Kaymakamlık tarafından onaylanmasının ardından AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Kömürcü, meclis üyeleri ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'u ziyaret etti.

Başkan Altınok'un makamında gerçekleşen ziyarette Belediye meclis üyeleri Mustafa Akça ve Emre Özlü ile AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Sedat Kan ve Nedim Aksakal da hazır bulundu.

Belediye Başkanı Özay, ziyaret sırasında Keçiören Belediye Başkanı Altınok'a İnebolu'nun İstiklal Madalyası rölyefini hediye etti.

Ziyaretleri nedeniyle Belediye Başkanı Özay ve beraberindeki heyete teşekkür eden Başkan Altınok, İnebolu'nun Kurtuluş Savaşı'na katkılarına değindikten sonra Milli Mücadele'nin karargahının da Keçiören olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'u ziyaretiyle ilgili bilgi verdi.

Ankara'nın 1 milyona yaklaşan nüfusuyla en büyük ikinci ilçesi olan Keçiören ile kardeş belediye olmanın avantajlarını kullanmak için azami gayret göstereceklerini belirten Başkan Özay, "Keçiören Belediyesi'nden teknik eleman, projeye ve araç gereç gibi konularda inşallah destek alacağız" dedi.

İnebolu ve Keçiören'in yanı sıra Bozkurt ile Mamak, Devrekani ile Sincan, Bafra ile Doğanyurt, Hanönü ile Çarşamba, Küre ile Vezirköprü Belediyeleri kardeş belediye olmuştu.


  |  Bu haber 3396 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

İNEBOLU  KATEGORİSİNDEN HABERLER

TRAŞ ALİ

TRAŞ ALİ Seviliyordun be Ali abi...

İNEBOLU DENİZİYLE GÜZEL

İNEBOLU DENİZİYLE GÜZEL Geçtiğimiz günlerde sohbet ederken bir öğretmen arkadaştan duyduklarım küçük çaplı şaşkınlıkla birlikte İnebolu ad...

İNEBOLU'DA ŞARK ÇIBANI TEHLİKESİ

İNEBOLU'DA ŞARK ÇIBANI TEHLİKESİ Yöremizde son zamanlarda köpeklerde ortaya çıkan ve kan emici tatarcık (Yakarca) sineklerinin ısırmasıyla insanlara...

İNEBOLU'YA SANATSAL DOKUNUŞ

İNEBOLU'YA SANATSAL DOKUNUŞ Geçtiğimiz Pazar günü akşam saatlerinde yaptığı işe kendini kaptırmış bir kardeşimizin özel yeteneğini sergilediği ...

HACI NUMAN CADDESİ’NDEN HATIRLADIKLARIMIZ

HACI NUMAN CADDESİ’NDEN HATIRLADIKLARIMIZ İnebolu'da ticaretin yoğun olduğu dönemlerde, en işlek olan caddelerin başındaydı Hacı Numan Caddesi...

CUMHURİYET CADDESİNDEN KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ...

CUMHURİYET CADDESİNDEN KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ... Zaman zaman konu seçiminde fikir veren okuyucularım olmuştu.

YETTİ ARTIK BU İNEGÖL'LE KARIŞTIRILMAK !

YETTİ ARTIK BU İNEGÖL'LE KARIŞTIRILMAK ! Yazıyor, çiziyoruz...

ÇOCUKLUĞUMUN SOKAĞI

ÇOCUKLUĞUMUN SOKAĞI İşyerimden çıktım, o anda yapmak zorunda olduğum işe odaklanmış halde deniz tarafına doğru yürüyordum.

İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ ARSLAN GÖREVE BAŞLADI

İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ ARSLAN GÖREVE BAŞLADI İnebolu İlçe Özel İdare Müdürlüğüne atanan Mustafa Arslan görevine başladı.

Basın İlan Kurumu


ANKET

Siteyi Nasıl Buldunuz?
Tüm Anketler

Tüm videolar

  HIRSIZLIK ANI KAMERAYA TAKILDI
 

HIRSIZLIK ANI KAMERA

İzlenme:118516

   
  Mustafa Gökhan Gülşen ile röportaj
 

Mustafa Gökhan Gülşe

İzlenme:106052

   
  İnebolu Pazarı
 

İnebolu Pazarı

İzlenme:123636

   
  İnebolu Tanıtım
 

İnebolu Tanıtım

İzlenme:110874

   

HAVA DURUMU

Yazar Girişi| Mail | Reklam ver

inebolugündem İnebolu Gündem Gazetesi
Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz.
- Altyapı: MyDesign